Wyszukaj nocleg

O tanie-nocowanie.pl

Tanie-nocowanie.pl to całkowicie darmowy serwis internetowy poświęcony ogłoszeniom noclegowym.

Poszukujący noclegów za pomocą prostej w obsłudze wyszukiwarki precyzyjnie odnajdą najlepsze oferty dopasowane do swoich potrzeb, w najprzystępniejszych cenach

Właściciele obiektów noclegowych za pomocą prostego formularza, mogą całkowicie za darmo umieścić swoje ogłoszenie w serwisie i już od dziś będzie ono dostępne wielomilionowej społeczności Internautów.

Serwis nie pośredniczy i nie pobiera żadnych opłat w transakcji zakupu noclegu, jest jedynie ogłoszeniową platformą wymiany informacji między poszukującymi a oferującymi miejsca noclegowe.

Naszym głównym celem jest udostępnianie darmowej bazy noclegowej, dlatego wszystkie ogłoszenia emitowane są bezpłatnie i tak już pozostanie.

Domki letniskowe "Domek Jezioro Białe Okuninka"

Dane teleadresowe

Miejscowość:

Okuninka

Powiat:

włodawski

Województwo:

lubelskie

Adres:

22-232 Okuninka, Strefa V

Telefon:

502202288

Gadu-Gadu:

Fax:

Skype:

www:

Cennik

Cena za osobę

od 350 zł

do 350 zł

Opis

Przestronny wygodny domek 300m od jeziora, 200m od centrum Okuninki w zacisznej uliczce. Wyposażenie zapewnia wszelkie wygody: ładne pokoje, kuchnia, 2 łazienki, kominek, obszerny taras i balkon, huśtawka, leżaki, grill, TV. Działka ogrodzona obsadzona drzewkami. Cena 350 zł/za dobę. Cena dotyczy wynajęcia całego domku dla max. 10 os. Każda dodatkowa osoba powyżej 10 - dopłata 35zł/dobę.
Proszę dzwonić po 17

Wyposazenie

aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks

Udogodnienia

aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks

Odległości od obiektów

centrum miasta: 200m

jezioro: 300m

PKS: 100m

rzeka: 200m

Galeria

Mapa okolicy