Wyszukaj nocleg

O tanie-nocowanie.pl

Tanie-nocowanie.pl to całkowicie darmowy serwis internetowy poświęcony ogłoszeniom noclegowym.

Poszukujący noclegów za pomocą prostej w obsłudze wyszukiwarki precyzyjnie odnajdą najlepsze oferty dopasowane do swoich potrzeb, w najprzystępniejszych cenach

Właściciele obiektów noclegowych za pomocą prostego formularza, mogą całkowicie za darmo umieścić swoje ogłoszenie w serwisie i już od dziś będzie ono dostępne wielomilionowej społeczności Internautów.

Serwis nie pośredniczy i nie pobiera żadnych opłat w transakcji zakupu noclegu, jest jedynie ogłoszeniową platformą wymiany informacji między poszukującymi a oferującymi miejsca noclegowe.

Naszym głównym celem jest udostępnianie darmowej bazy noclegowej, dlatego wszystkie ogłoszenia emitowane są bezpłatnie i tak już pozostanie.

Pensjonat "Biała Wisełka"

Dane teleadresowe

Miejscowość:

Wisła

Powiat:

cieszyński

Województwo:

śląskie

Adres:

43-460 Wisła, Nowina 1A

Telefon:

600-430-202

Gadu-Gadu:

Fax:

Skype:

Ilość pokoi

  • 1 osobowych

  • 2

  • 2 osobowych

  • 16

  • 3 osobowych

  • 4

  • 4 osobowych

  • 1

Cennik

Cena za osobę

od 60 zł

do 80 zł

Cena za pokój

od 120 zł

do 160 zł

Cena za obiekt

od 2500 zł

do 3000 zł

Opis

Pokoje gościnne "Biała Wisełka" zrzeszone w Stowarzyszeniu "Zajazd Polski" to obiekt składający się z dwóch budynków położonych na malowniczym stoku górskim w miejscowości Wisła Czarne. Pierwszy z nich zbudowany z drewnianych bali - z widokiem na Baranią Górę - stanowi z najwyżDrugi zaś murowany, w którym znajduje się przepiękna sala z kominkiem, barkiem, szafą grającą nadaje się do organizowania spotkań integracyjnych, pobytów wypoczynkowych, spotkań konsultingowych i szkoleniowych.
Swoistą, nie pozbawioną paradoksalnego posmaku ciekawostką regionu jest (mimo niezaprzeczalnej polskości tej ziemi) - funkcjonujący sentymentalny, ciepły stosunek do niegdysiejszej galicyjsko-austriackiej symbiozy. Wyraża się on na poły żartobliwym (rodem z Haszka), na poły nostalgicznym kultem czasów Franciszka Józefa. Jego portret oraz akwarela Sisi, legendarnej urody i wdzięku, przedwcześnie zmarłej cesarzowej zdobi salę kominkową pensjonatu.


Obiekt może gościć około 45 osób zapewniając komfortowe warunki i fachową obsługę. Standard i wyposażenie obiektu przywołuje kameralny klimat pensjonatów przełomu XIX-XX stulecia tak dobrze znany z przekazów literackich.
W nadziei, że pobyt u nas spełni Państwa oczekiwania – Zapraszamy

www.biala-wiselka.pogodzinach.net

Wyposazenie

aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks

Udogodnienia

aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks aneks

Odległości od obiektów

centrum miasta: 7000m

góry: 100m

jezioro: 250m

las: 100m

PKP: 8000m

PKS: 100m

rzeka: 250m

Galeria

Mapa okolicy